Strategia → Spójność → Skuteczność → Siła → Sprzedaż

CO robię? Pomagam budować i remontować marki biznesowe.

JAK to robię? Układam markę w spójną całość i dzięki temu zwiększam skuteczność jej działań.

DLACZEGO to robię? Chcę, aby wartościowe marki docierały do ludzi, którzy ich potrzebują.


Jak możemy popracować nad marką Twojego biznesu? Jest kilka opcji:

Konsultacje

Potrzebujesz skonsultować / omówić jakiś aspekt biznesu związany z brandingiem, rebrandingiem lub strategią marki? Możemy umówić się na takie konsultacje. Spojrzenie osoby z zewnątrz, która ma doświadczenie w tych procesach, potrafi być nieoceniona i szybko rozwiązań problemowe kwestie. Możemy się spotkać online lub na żywo i rozliczać godzinowo lub projektowo – na pewno znajdziemy odpowiednią formę współpracy.

Więcej informacji tutaj.

Strategia marki

Strategia marki to marketingowy fundament, który jest niezbędny do budowania silnego biznesu. Klasycznie rozumiana strategia potrafi być opasłym dokumentem, który nie dość, że dużo kosztuje, to jeszcze leży odłogiem na półce. Przez lata pracy z markami wypracowałem model tworzenia strategii, która jest praktyczna i łatwa do zastosowania. A co najważniejsze – jest w finansowym zasięgu nawet niedużej firmy. Mogę zbudować taką strategię dla Twojej marki.

Branding / Rebranding

Komunikacja wizualna, tożsamość wizualna, identyfikacja wizualna – to kilka nazw, które dotyczą właściwie tego samego, czyli wyglądu marki (projektu logo, key visuala i wszelkich materiałów graficznych). Branding powinien być nie tylko atrakcyjny, ale również precyzyjny, czyli musi realizować konkretny cel. Rozumiem strategiczną rolę wizualnej strony marki i wraz z dedykowanym zespołem projektantów możemy ją dla Ciebie zaprojektować.

Chcesz zobaczyć projekty brandoholików? Zajrzyj na brandoholics.com

Szkolenia

Jeśli reprezentujesz większą markę, to niezłym pomysłem może okazać się szkolenie przygotowane i przeprowadzone wyłącznie dla Was. Program takiego spotkania zostanie wtedy dopasowany do Waszych konkretnych potrzeb. Możliwy zakres szkolenia: strategia / branding / rebranding.


Porozmawiajmy o Twojej marce!

Napisz do mnie: maciej@sznitowski.pl