Warsztaty brandingowe

Reprezentujesz markę, która dopiero powstaje? A może istnieje już od dawna, ale po prostu chce się rozwijać? A może nie-daj-boże spotkał ją jakiś kryzys i potrzebuje odświeżenia lub odmiany? W każdym z tych przypadków kluczowych punktem startu powinny być warsztaty brandingowe.

Forma warsztatowa to świetne rozwiązania, która przynosi korzyści na kilku polach. Po pierwsze to okazja, aby zebrać i zweryfikować informacje na temat tego, jak poszczególni pracownicy czy współwłaściciele widzą markę. Po drugie to okazja, aby przedyskutować pomysły i wizje na jej rozwój. Po trzecie to genialne narzędzie integrujące zespół!

Przemyślany plan warsztatów (6 modułów: ODBIORCA, OPOZYCJA, OBIETNICA, OPOWIEŚĆ, OSOBOWOŚĆ I OBRAZ marki) gwarantuje, że nie będzie to jałowa burza mózgów, ale proces, który przyniesie wymierne efekty i pozwoli wypracować konkretne rozwiązania.

Możemy zorganizować takie warsztaty w Twojej firmie, skontaktuj się ze mną: maciej@sznitowski.pl

Szkolenie z Rebrandingu

Zapraszam wszystkich marketerów na szkolenie, które poprowadzę na zaproszenie redakcji Marketingu w Praktyce. Tytuł szkolenia: Rebranding. Wzmocnij siłę marki!

W ciągu dwóch dni skupimy się w całości na temacie rebrandingu, dzięki temu nauczysz się, jak przeprowadzić taki proces w swoim biznesie!

Więcej informacji oraz zapisy na stronie Marketing w Praktyce